Mantar bariyerler yüksek güvenlilik gerektiren yerler için düşünülmüş ,sürekli çalışabilecek şekilde hidrolik sistem olarak dizayn edilmiştir. Mantar bariyer çeşitleri elektrik kesintilerinde manuel olarak da kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Mantar bariyer, gövde rengi olarak da dikkat çekmesi açısından trafik sarısı kullanılmış olup üzerinde gece flaş çakan uyarı ışığı vardır. Mantar bariyer blokları istenilen yükseklikte üretilebilir, mikro işlemcili kontrol paneli her türlü access sistemine uyumludur. Giriş ve çıkışlarda kullanılan emniyet sensörü, olabilecek kazaları önleyebilecek tertibata sahiptir. Trafik lambaları sayesinde kontrollü giriş ve çıkışı sağlamaktadır.

Mantar bariyerinin montajı profesyonel ekiplerimizle yapılır. Blokların konulduğu yerler blokların ebatlarına göre kazılır,bloklar arasında senkronize çalışmasını sağlayan aparatlar hidrolik hortumlarla birleştirilr ve mantar bariyerin hidrolik tankına götürülür ve bağlantıları yapılır.Ürünlerimiz TSE-CE ve tüm yeterlilik belgelerine sahiptir.

HİDROLİK ve MANUEL TUZAK ve KAPAN BARİYERLERİ,istenilen ölçü genişlik ve yükseklikte imal edilebilen kapan bariyerler, süikast ve intihar saldırılarına karşı düşünülmüş,giriş çıkışlarda kullanılan emniyet sensörü sayesinde emniyetli ve güvenli bir geçiş sağlar.Trafik lambaları sayesinde de kontrollü bir geçiş sağlar. TSE-CE ve tüm yeterlilik belgelerine sahiptir. KİŞİSEL PARK BARİYERLERİ,İster manuel ister otomatik sonlandırma bariyeri de her bütçeye uygun olarak horme kalitesi ile üretilmektedir.

Kollu bariyerler giriş çıkışın yoğun olduğu yerlerde emniyeti ve kontrolü sağlayan bariyer sistemidir. Kollu bariyer çeşitleri kumanda,buton kartlı geçiş ve tüm access sistemleriyle çalışabilmektedir. Cihaz emniyet sensörü sayesinde güvenli bir geçiş sağlamaktadır. İkaz lambası sayesinde kontürollü geçişe de yardımcı olur. Elektirik kesintilerinde bariyer içerisinde bulunan bataryalar devreye girer ve kesintisiz bir hizmet verir, ayrıca bariyer motorunun DC olmasından dolayı 24 saat hiç kesintisiz bir verimlilik sağlar.

Kollu Bariyer alüminyum kabin sayesinde paslanmalara karşı dayanıklılığını sağlar, şık ve görsellik olarak da bir estetik görünüme de sahip olan kollu bariyerimiz 1 metreden 6 metreye kadar opsiyoneldir, ayrıca yine opsiyonel olarak bariyer elektronik kilit takılabilir, dış müdahalelere karşı bir koruma sağlar.( ayrıca bariyerimiz -40c +50c ye kadar dayanıklıdır) White Rose, Bft, Nice, Beninca, Sommer gibi bir çok markanın servis ve bakımını firmamız yapmaktadır.

Yangın kapıları olarak da bilinen zincir bariyerler, toplu yaşam alanlarında ve yangın riski yüksek olan yerlerde, yangına dayanıklılık özelliği ile insanların tahliyesine olanak sağlamak için üretilmişlerdir.

Zincir bariyer çeşitlerinin tüm kurulum ve servislerini izmir merkezli sağlamaktayız.

© 2017 Horme Fotoselli Kapı , Otomasyon Sistemleri, İZMİR.

YUKARI