Horme Fotoselli Kapı Sistemleri

Müşteri memnuniyetini önemsemiş, yüksek kaliteyi ve en iyi hizmeti verebilmeyi ilke edinmiş ve müşterilerimiz de gördüğümüz memnuniyeti, gösterdikleri tebessümden aldığımız haz, Horme Fotoselli Kapı olarak en az müşterilerimiz kadar bizleri de memnun etmektedir.

AR-GE (Araştırma-Geliştirme) faaliyetlerine verdiğimiz önemle sektörün en iyisi olmayı amaçlamış ve “Horme Fotoselli Kapı Sistemleri” ni ürün çeşitliliği ile daha farklı boyutlara getirmiş olmanın mutluluğuyla zirvede kalabilme mücadelesini sizlerle birlikte sürdüreceğiz.

Müşteri beklentilerini fotoselli kapı imalatı, fotoselli kapı montaj zorluğu yaratan faktörleri dikkate alan Horme Fotoselli Kapı, tüm kaynaklarını bu yönde harekete geçirerek, teknik eğitim, ürün geliştirme, proses iyileştirme konularına ağırlık veren bir otomasyon sistemleri kuruluşudur.

Horme Fotoselli Kapı ve Otomasyon Sistemleri (fotoselli yanıkayar kapı, teleskopik, oval ve hermatik) Türkiye, Türk Devletleri ve Ortadoğu ülkelerinde satış, imalat, montaj ve servis organizasyonu yapmaktadır.

Horme Fotoselli Kapı ve Otomasyon Sistemleri ISO 9001 kalite güvencesi, TSE 16005 (Bir milyon sessiz ve sorunsuz çalışma) Belgesi gibi TSE-HYB kalite uygunluk belgelerine sahip tüm standartların üzerinde bir hizmet ile çalışarak, mükemmelliyetliği vizyon ve misyon edinerek bir çatı altında toplamayı başarmıştır.

Referanslarımız

Aşağıdaki başlıca referanslarımız ve siz mutlu müşterilerimiz için üretmekten gurur duyuyoruz..

© 2017 Horme Fotoselli Kapı , Otomasyon Sistemleri, İZMİR.

YUKARI